Roysis Jeweler System

ROYSİS
KOZASINDAN ÇIKTI…

10 yılı aşan bir süredir kuyumcu sektörüne hizmet veren ve her geçen gün, gerek kuyumcu sektöründeki değisimlere, gerekse bilişim teknolojilerindeki gelişimlere ayak uydurarak sürekli gelişim içindeki “^^Kuyumcu Mağaza Yönetim Sistemi^^” bugün çok farklı bir noktaya ulaşmıştır. Bir yanda yazılım ve donanım alt yapılarıyla güncellerken, diğer yandan mağaza yönetimindeki uygulamaları geliştirerek sektöre katkı sağlamaya devam etmekteyiz.

Sektörde sadece perakende satış konusunda uzmanlaşan ve bu konuda alternatifsiz olan firmamız; “^^İşimiz,işiniz^^” ilkesi ile hareket etmektedir. En iyi bildiğimiz konu üzerinde çalışmak ve sadece Perakende Sektörüne hizmet etmek hem bizim, hem de müşterilerimizin başarısı için en güçlü yanımızdır.

Gücünü bilgi birikimi, teknolojik gelişmelerin takibi, yenidünya düzenindeki ticari yöntemleri Türk Kuyumcu Sektörüne uyarlaması ve en önemlisi de başarılı hizmetler verdiği müşterilerinin gülen yüzlerinden alan ROYSİS; tıpkı kozasından çıkan ipekböceği gibi özgürce çalışmaya ve gelişmeye devam etmektedir. Gelişim yolunda ürünlerimizi tercih eden ve kullanan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.


Güçlü Olan Değil,
Gücünü Yönetebilen Kazanır…